top of page

Organizátor soutěže: David Kaps, Rybná 716/24, Praha 1 – Staré Město, 110 00, podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku, č. j. MCP11/18/031395

Pravidla soutěže:
 
SOUTĚŽ O 2 BALÍČKY KNIH: NEVĚSTA NA ÚTĚKU, NĚŽNÁ NÁRUČ VĚTRU A ZIMNÍ ZÁMEK

*Soutěž je určena pro všechny účastníky starší 16 let s výjimkou zaměstnanců organizátora soutěže. *VÝHRA BUDE POSLÁNA POUZE V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY. * Do slosování budou zařazeny všechny komentáře u soutěžního příspěvku, které se vztahují k tématu soutěže (spam a ostatní mohou být organizátorem smazány) a pouze po dobu trvání soutěže - komentáře přijaté po skončení soutěže mohou být organizátorem též smazány a vyřazeny z losování. Soutěž probíhá od 10. února 2023 do 16. února 2023. *Výhra je následující – každý ze dvou výherců získá 1x knihu Nevěsta na útěku, 1x Něžná náruč větru a 1x Zimní zámek s podpisem autora.* Výherci budou oznámeni na Facebookové stránce https://www.facebook.com/AlexanderStainforth/ u předmětného soutěžního příspěvku nejpozději 20. února 2023, následně obdrží žádost o dodací adresu jako odpověď u vlastního komentáře, případně do zprávy.* V případě, že výherce nebude reagovat do 7 kalendářních dnů od odeslání žádosti o poskytnutí dodací adresy, nebo si výhru nevyzvedne, výhra propadá ve prospěch Organizátora.* Výhra bude odeslána do 10 pracovních dnů od obdržení údajů od výherce. * Výhra není právně vymahatelná. * Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu. *Losování proběhne přes aplikaci Rafflys by AppSorteos.
Účastí v soutěži, tedy zasláním odpovědi dle těchto pravidel, vyjadřuje účastník s těmito pravidly souhlasí a poskytuje tím i pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu názvu účtu a s uvedením vlastní profilové fotografie. V případě výhry účastník poskytuje pořadateli nadto i souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu poštovní adresa a telefonní číslo. * Soutěž neprovozuje společnost Facebook a není s ní nijak spojena.

bottom of page