top of page

Falešná společnice - předprodej

Updated: Mar 2, 2021

Předprodej Falešné společnice zahájen! Zatím jen u několika prodejců, ale v následujících dnech sem budu přidávat odkazy na další e-shopy, kde si tištěnou verzi můžete objednat.


Prodejci tištěné verze: Knižní klub: https://www.knizniklub.cz/.../535202-falesna-spolecnice.html

Luxor: https://www.luxor.cz/product/falesna-spolecnice-zbo000401262

Dobré knihy: https://www.dobre-knihy.cz/falesna-spolecnice-556534.html


Předprodej e-knihy pouze zde: Google Play: http://bit.ly/falesna-spolecnice-gp


A to nejdůležitější… O čem kniha je?

Julie Walkerová není jako ostatní dívky. Vdát se? Připravit se o nezávislost a stát se domácí puťkou? Ani náhodou! Odmítla už osm nápadníků… a devátý jí rozhodně nebude překážkou! Když markýza Knightová začne hledat novou společnici, kterou by dohodila svému synovi Brandonovi jako vhodnou nevěstu, Julie vymyslí plán: vymění si role s komornou a bude zpovzdálí ovlivňovat vývoj situace, aby zůstala svobodná a zbavila se dalšího namyšleného hejska. Její záměry jsou však vzápětí odhaleny, a Julie se ocitá v moci intrikánky, na kterou jsou všechny hry a lsti krátké. A ke všemu se objeví i samolibý Brandon Knight! Nesnáší ho a snaží se mu zprotivit, aby ji nevyhledával. Jenomže proti markýziným mocným tahům nemá nikdo šanci. A už vůbec ne, když jde o lásku…


Rozsáhlejší ukázku si můžete stáhnout v PDF zde


Doufám, že vás kniha zaujme, pobaví, strávíte s ní několik příjemných hodin a na chvíli zapomenete na všechno, co se děje kolem.

bottom of page