Alexander Stainforth - spisovatel

 

foto Mgr. Petra Křížová

Milí čtenáři,

 

vítejte na mých stránkách! Doufám, že tady najdete vše, co hledáte a že se vám mé příběhy budou líbit.

 

Jsem autor téměř dvaceti samostatných knih – převážně historických romancí,ale i hororů, jedné paranormální série a několika humorných příběhů. Mezi mé nejúspěšnější patří sága Krásná Karolína z doby Rudolfa II. a historická romance Ďáblova nevěsta.

 

V současné době se řadím k tzv. generaci indie autorů. Jsem tedy autor nezávislý na nakladatelských domech. Spolupracuji však s řadou skvělých redaktorů, korektorů a grafiků, abychom pro vás připravili knihy v co nejvyšší kvalitě.

Novinky

16. července2018

Začátkem příštího roku vyjde sequel „Borce odvedle“ s názvem „Bušič odvedle“. Když se vedle autorky romantických příběhů, která se zoufale snaží porazit tvůrčí blok, nastěhuje týpek, co střídá přítelkyně jako ponožky, o zábavu je najednou pořádně postaráno… Obálku opět vytvořila úžasná Marianne Nowicki

9. července2018
Borec odvedle v TOP

Borec odvedle už je týden na trhu a díky vám se mu daří absolutně fantasticky! 😊 Moc vám všem děkuji a doufám, že vás nezklame.

2. července2018
Právě vyšla e-kniha BOREC ODVEDLE

Od dnešního dne je u prodejců e-knih dostupné druhé vydání romantického příběhu Láska k nakousnutí - s novou obálkou a pod původně plánovaným názvem BOREC ODVEDLE.

 

E-knihu můžete zakoupit například u těchto prodejců:

 

eBUX.cz

eReading.cz

Palmknihy.cz

Právě vyšlo

Připravuji

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 19. 7. 2018