Alexander Stainforth - spisovatel

 

foto Mgr. Petra Křížová

Milí čtenáři,

 

vítejte na mých stránkách! Doufám, že tady najdete vše, co hledáte a že se vám mé příběhy budou líbit.

 

Jsem autor téměř dvaceti samostatných knih – převážně historických romancí,ale i hororů, jedné paranormální série a několika humorných příběhů. Mezi mé nejúspěšnější patří sága Krásná Karolína z doby Rudolfa II. a historická romance Ďáblova nevěsta.

 

V současné době se řadím k tzv. generaci indie autorů. Jsem tedy autor nezávislý na nakladatelských domech. Spolupracuji však s řadou skvělých redaktorů, korektorů a grafiků, abychom pro vás připravili knihy v co nejvyšší kvalitě.

Novinky

24. června2018
Práce na pokračování Pádu noci pokračuje

Práce na pokračování Pádu noci pokračuje. Vyjde v říjnu 2018. Zde je krátká ukázka:

 

„Zahrajeme si takovou hru.“

Rachel se v myšlenkách vracela v čase. Bylo jí zase patnáct, čekala ve sklepě, až přijde, až se rozhodne s ní skoncovat.

Jenomže tohle není Mason Davis a jí už dávno není patnáct. Musí to zvládnout, musí to přežít, aby našla Charlieho a společně je zastavili.

23. června2018
Borec odvedle v předprodeji na Google Play

Borec odvedle startuje v předprodeji na Google Play za 89 Kč nebo 3,60 €. Romance o workoholičce Lauře, která trable řeší láskou se sexy sousedem, vychází v e-knize už podruhé. Tentokrát pod původně plánovaným názvem. Více informací najdete zde: http://bit.ly/borec-odvedle

21. června2018
Láska k nakousnutí v novém kabátu

Když jsem v roce 2016 plánoval vydání této romantické komedie, jako první jsem zvolil název Borec odvedle. S pozitivním ohlasem jsem se však nesetkal, takže knížka vyšla pod názvem Láska k nakousnutí.

Často jsem se k tomu v myšlenkách vracel, moc se mi nakonec nelíbila ani obálka, kterou jsem zvolil. A letos jsem se rozhodl konečně všechno změnit.

2. července vyjde román znovu v elektronické verzi, pod původním názvem Borec odvedle a s novou obálkou od Marianne Nowicki.

Pokud jste nečetli Lásku k nakousnutí a zaujal vás Borec odvedle, anotaci si můžete přečíst zde: odkaz

 

Právě vyšlo

Připravuji

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 23. 6. 2018