Alexander Stainforth - spisovatel

08. 10. 2018 - Tři vánoční dárky

Kdy jindy si přát lásku a štěstí, když ne o Vánocích? Hlavní postavy těchto příběhů si to dobře uvědomují. Ale jak to tak bývá, ke splnění takových přání vede pořádně klikatá cesta…

S Kamilou se seznámíte v povídce Markéty Harasimové Vánoční sen. Tato maminka malého Péti se snaží zapomenout na jeho tragicky zesnulého otce v kolotoči pracovních a mateřských povinností. Musí přijít svátky, dobrá kamarádka, a hlavně dojemné Péťovo přání, aby zatoužila vystoupit z tohoto ubíjejícího koloběhu a začala vyhlížet muže, s nímž by usedla na horskou dráhu.

Hrdinou povídky Josefa Pepsona Snětivého Ne každý vánoční dárek potěší je pro změnu muž. Přitažlivý, ale ne zrovna pracovitý třicátník Pavel tráví již několikáté Vánoce po sobě pokaždé s jinou partnerkou. Není tedy divu, že opakovaně dostává velmi nečekané (a nevítané) dárky, které ho přivádějí do prekérních situací; jindy je zase nucen proti své vůli darovat to, co považuje za nejcennější.

A v povídce Alexandra Stainfortha Vánoční princ poznáváme Sabinu Horákovou. Ta je sice krásná a úspěšná, ale v lásce se jí nedaří. Její poslední přítel Radek jí zasadil ránu pod pás, když se s ní rozešel krátce před Vánocemi. Sabina navíc zjistí, že není jediná, s kým podváděl svou manželku. Kamarádka Viky se jí už delší dobu snaží dohodit jednoho z kolegů. Sabina má pocit, že Džej neodpovídá jejím náročným měřítkům, jenže tenhle chlapík není tak docela tuctový... Pochopí konečně, že si po štěstí šlape hlavně sama? A stane se Džej jejím vánočním princem?

 

 

 

 

 

 

Vázaná, lamino matné, formát 130x200 mm, 208 stran

Doporučená maloobchodní cena: Kč 269,-

Datum vydání: začátek října 2018

ISBN 978-80-7475-227-8

 

Vydává Nakladatelství ČAS s.r.o., Slepá 246, 252 03 Řitka

info@nakladatelstvicas.cz, www.nakladatelstvicas.cz

 

31. 10. 2018 - Před soumrakem - paranormální romance

V tento den bude vydáno pokračování paranormální romance Pád noci, pouze v elektronické verzi.

19. 11. 2018 - Pod maskou nevinnosti - nové a upravené vydání v elektronické verzi

Na krásnou Melanii Torrensovou se řítí jedno neštěstí za druhým. Její snoubenec Victor umírá den před svatbou a nebýt vzdáleného příbuzného Paula Ashleyho, ztratila by zájem o veškerý život v milovaném Břečťanovém domě. Když ji Paul po čase požádá o ruku, Melanie nadšeně přijímá. Paul odjíždí sdělit tu skvělou zprávu rodičům, osud se však ozve podruhé a připraví ji o otce.

Melanie je nešťastná, nemá milovaného Paula po boku a navíc je unesena maskovaným jezdcem, ve kterém poznává údajně zesnulého Victora. Dívka se tak ocitá v rukou nebezpečného muže, který se nezalekne ničeho, aby dosáhl svého cíle.

Vrátí se Paul včas? Zachrání ji ze spárů Victora a jeho kompliců? Podaří se jim ustát nástrahy zlomyslného osudu?

14. 2. 2019 - Bušič odvedle - E-kniha

Začátkem příštího roku vyjde sequel „Borce odvedle“ s názvem „Bušič odvedle“. Když se vedle autorky romantických příběhů, která se zoufale snaží porazit tvůrčí blok, nastěhuje týpek, co střídá přítelkyně jako ponožky, o zábavu je najednou pořádně postaráno… Obálku opět vytvořila úžasná Marianne Nowicki.

2. pololetí 2020 - Kráska a netvor

Nová historická romance. Bližší informace budou následovat později.

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 16. 7. 2018