Alexander Stainforth - spisovatel

Archiv novinek

16. 10. 2020  -   Kráska a netvor - vydání v pevné vazbě

Milí čtenáři,

16. 10. 2020 dorazila z tiskárny historická romance Kráska a netvor, kterou v pevné vazbě vydalo Nakladatelství ČAS. Dostupná je v mém autorském e-shopu, od příštího týdne bude k zakoupení u knihkupců, kteří ji již nyní nabízejí v e-shopech v rámci předprodeje.

Doufám, že s knihou strávíte příjemné chvíle a přenese vás alespoň na chvíli do světa, kde dobro vždy zvítězí nad zlem.

05. 09. 2020  -   UKÁZKA z knihy Vánoční návraty

Když už jsou Vánoční návraty dostupné u prodejců e-knih, pojďte si přečíst ochutnávku z mého příběhu Vánoční nevěsta. 😉

***

„Proboha, co to tu provádíte?“ zhrozil se Andrew a spěchal k ní. „Vždyť je strašná zima...“

Elizabeth se vysoukala na nohy, očistila si šaty od sněhu a zadýchaně shlédla ke štěněti, které z markýze nespouštělo oči. Levé ucho mu stálo, ale špička toho pravého visela neposlušně dolů. Posadilo se, zaštěkalo a zároveň zavrtělo ocasem.

„… strašná zima…“ opakoval markýz, a už byl skoro u nich.

Elizabeth se vděčně usmála a natáhla ruku po jeho vestě, kterou si svlékal. Jenomže Andrew ji minul, sklonil se ke štěněti, zabalil je do ní a zvedl je do náruče.

„Kde ses tu vzal, maličký?“ Štěně se k němu okamžitě lísalo.

Elizabeth se dotčeně stáhla. Myslela si, že Andrew má starost o ni, ale kdepak! Zajímal ho víc osud nočního vetřelce.

„Já jsem v pořádku, o mě si obavy nedělejte,“ poznamenala ironicky a obrátila se ke vchodu.

Andrew ji ignoroval. Hlavou mu vrtalo, kde se tu štěně vzalo. Hned nabyl dojmu, že se nejedná o žádnou ušlechtilou rasu, kterou znal. Možná je to kříženec. A pěkně velký kříženec. Větší jistotu však získá, až je zanese dovnitř.

Rázně vykročil, a nezdálo se, že by ho osud Elizabeth nějak zvlášť trápil. Nechal ji za sebou, cosi štěněti šeptal a otočil se k ní až ve chvíli, kdy se chystal zavřít dveře.

„Mohla byste si pospíšit?“

V Elizabeth se opět rozhořel vztek. To ona štěně zachránila, ona je slyšela ve tmě skučet! Nebýt jí, bůh ví, co by se s ním do rána stalo, vyčetla Andrewovi okamžitě.

„A nebýt mě, nejspíš by vás udolalo k smrti,“ odsekl markýz sarkasticky a nesl je do svého pokoje.

05. 09. 2020  -   VÁNOČNÍ NÁVRATY dostupné jako e-kniha

Měsíc před vydáním tištěné verze si můžete zakoupit verzi elektronickou. Nakladatelství ČAS ji již uvolnilo do prodeje a zakoupit ji můžete například u těchto prodejců:

 

eBux: odkaz

Palmknihy: odkaz

Google Play: odkaz

02. 06. 2020  -   Recenze na knihu V zajetí vášně

Pokud stále váháte, zda si přečíst V zajetí vášně, možná vám v rozhodnutí pomůže tato recenze:

https://faustova-knihovna-2.blogspot.com

22. 04. 2020  -   V zajetí vášně se blíží

Nezapomeňte, nová kniha vychází už 11. 5. v tištěné a elektronické verzi! Zde máte krátkou ukázku:

 

Jason Dashwood zuřil. Zpočátku si to odmítal připouštět, ale ta malá Goodwinovic holka ho pořádně rozčílila. Choval se k ní jako gentleman! Respektoval přání své babičky, oženil se s ní – dopřával jí pozornost, chystal se splnit manželské povinnosti! A ona ho vykázala z ložnice jako nějakého floutka!

Ano, velmi rychle odhalila jeho skutečný vztah s Grace Kingsleyovou, to ji ovšem vůbec neomlouvalo. Jako poslušná anglická žena si ho měla vážit a přijmout vše, co sňatek s ním přinášel.

Právě to však udělala, připustil si vzápětí. Dal jí na vybranou – společně strávenou noc, nebo… A ona na jedinou vteřinu nezaváhala!

Copak už se dnes dívky nevychovávají v tradičním zvyku? Pokud si každá umane hlavu a začne se rozhodovat podle vlastního uvážení, ať Bůh ochraňuje Anglii!

Možná jí měl dát hned na začátku najevo, co k ní cítí – nic. Třeba jí i vlastním zaviněním zavdal domněnku, že ji má rád a budou spolu šťastní až navěky.

11. 04. 2020  -   Veselé Velikonoce

Milí čtenáři, přeji vám krásné Velikonoce! 🐰 Hlavně si udržujte dobrou náladu a nezapomínejte, že po každém dešti zase vyjde slunce. ☀️

07. 04. 2020  -   Nová kniha už 11. května

Milí čtenáři a čtenářky,

11. května vychází má nová historická romance V ZAJETÍ VÁŠNĚ! Krátce po tomto datu získáte tištěnou verzi u svých knihkupců a v jejich e-shopech. Předobjednat si ji můžete také přímo v mém e-shopu se slevou 30 %. Ve stejný den vyjde i elektronická verze - tu nabízí v předprodeji Google Play.

 

Doufám, že se vám bude líbit a prožijete s ní příjemné chvíle. A co vás v knize čeká?

 

Když se Sophie provdala za hraběte Jasona Dashwooda, svou lásku z dětství, myslela si, že bude tou nejšťastnější ženou pod sluncem. Její naděje však brzy vyprchaly. Jason totiž není žádný anděl… Nejenže má milenku, dokonce ji pozval i na svatební obřad a domluvil si s ní dostaveníčko, až si odbude manželské povinnosti. Okamžitě jí tak dochází, že tento svazek nebude procházkou růžovým sadem. Je odhodlaná svést s Jasonem válku a nic mu nedarovat.

Ani Jason není ze Sophie nadšený. Miluje lady Grace. A nelituje ničeho víc než sňatku s protivnou, nevychovanou a umanutou Sophií. Ještě žádná žena ho nedokázala tak rozčílit!

Ale musí se spolu naučit žít, jinak se vzájemně zničí… A láska si vždy najde cestu, ať už jsou překážky jakékoliv.

 

Ukázku si můžete stáhnout zde: přečíst

23. 12. 2019  -   PF 2020

Přeji vám krásné vánoční svátky a šťastný rok 2020! :-)

12. 12. 2019  -   Akce na historickou romanci Kráska a netvor!

Akce na historickou romanci Kráska a netvor! Až do 31. 12. můžete zakoupit e-knihu za 69 Kč nebo 2,90 € - pouze na Google Play. 🎁🎁🎁

Odkaz: http://bit.ly/Kraska_Google

09. 12. 2019  -   E-shop je uzavřen

Milí čtenáři, od 9. 12. 2019 až do ledna 2020 je e-shop uzavřen. Dnes jsem vyřídil poslední objednávky, za které Vám velmi děkuji. Jsem vděčný, že jsme stále v kontaktu, že se Vám mé knihy (snad) líbí a těším se na Vás v roce 2020. Krásné svátky a šťastný nový rok!

15. 11. 2019  -   Vánoční objednávky

Pokud plánujete pořídit Krásku a netvora jako vánoční dárek (nebo i jiné knihy z nabídky e-shopu), doporučuji zadat objednávku do konce listopadu. 9. prosince budou odeslány poslední zásilky – poté bude e-shop uzavřen až do ledna 2020.

04. 08. 2019  -   Kráska a netvor se blíží...

Nová historická romance Kráska a netvor vyjde o týden dřív - v pátek 16. 8. V předprodeji je elektronická verze na Google Play (odkaz) a tištěná verze, která bude dostupná pouze v mém e-shopu (odkaz).

 

Ukázku si můžete stáhnout zde (odkaz).

05. 07. 2019  -   Nová historická romance

V pátek 23. 8. 2019 vyjde má nová historická romance Kráska a netvor v elektronické i tištěné verzi (ta bude dostupná pouze v mém připravovaném e-shopu).

A co na vás chystám v knize, na kterou se čekalo šest let?

Zde je anotace:

Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného cizince, jehož jediným cílem je pomstít se markýzi Brickmanovi.

Dívka se tak ocitá mezi dvěma muži, které spojuje nedávná minulost. Podaří se jí včas odhalit, na čí straně je pravda, nebo spadne do nastražené pasti a zaplatí za to životem?

09. 07. 2018  -   Borec odvedle v TOP

Borec odvedle už je týden na trhu a díky vám se mu daří absolutně fantasticky! 😊 Moc vám všem děkuji a doufám, že vás nezklame.

02. 07. 2018  -   Právě vyšla e-kniha BOREC ODVEDLE

Od dnešního dne je u prodejců e-knih dostupné druhé vydání romantického příběhu Láska k nakousnutí - s novou obálkou a pod původně plánovaným názvem BOREC ODVEDLE.

 

E-knihu můžete zakoupit například u těchto prodejců:

 

eBUX.cz

eReading.cz

Palmknihy.cz

01. 07. 2018  -   Nová recenze na Krvavou Mary

Nedávno vyšla nová recenze na Krvavou Mary. Děkuji za ni Kristýně, která ji umístila na svůj blog Books by Tyna.

 

"Kniha je něco na pomezí duchařiny a vyvraždovačky a rozhodně se nenechte zmást názvem, protože i já si myslela, že tam bude hlavně konfigurovat Krvavá Mary, proto mi i na konci spadla brada a neměla jsem slov."

 

Celou recenzi si můžete přečíst zde: odkaz

27. 06. 2018  -   Borec odvedle - 4 kapitoly zdarma

Dejte si kávu (nebo cokoliv jiného), udělejte si pohodlí a přečtěte si první čtyři kapitoly BORCE ODVEDLE. Prodlouženou ukázku si můžete stáhnout zdarma ve formátech ePub či PDF.

 

ePub: http://bit.ly/Borec_odvedle_ePub

PDF: http://bit.ly/Borec_odvedle_PDF

24. 06. 2018  -   Práce na pokračování Pádu noci pokračuje

Práce na pokračování Pádu noci pokračuje. Vyjde v říjnu 2018. Zde je krátká ukázka:

 

„Zahrajeme si takovou hru.“

Rachel se v myšlenkách vracela v čase. Bylo jí zase patnáct, čekala ve sklepě, až přijde, až se rozhodne s ní skoncovat.

Jenomže tohle není Mason Davis a jí už dávno není patnáct. Musí to zvládnout, musí to přežít, aby našla Charlieho a společně je zastavili.

23. 06. 2018  -   Borec odvedle v předprodeji na Google Play

Borec odvedle startuje v předprodeji na Google Play za 89 Kč nebo 3,60 €. Romance o workoholičce Lauře, která trable řeší láskou se sexy sousedem, vychází v e-knize už podruhé. Tentokrát pod původně plánovaným názvem. Více informací najdete zde: http://bit.ly/borec-odvedle

21. 06. 2018  -   Láska k nakousnutí v novém kabátu

Když jsem v roce 2016 plánoval vydání této romantické komedie, jako první jsem zvolil název Borec odvedle. S pozitivním ohlasem jsem se však nesetkal, takže knížka vyšla pod názvem Láska k nakousnutí.

Často jsem se k tomu v myšlenkách vracel, moc se mi nakonec nelíbila ani obálka, kterou jsem zvolil. A letos jsem se rozhodl konečně všechno změnit.

2. července vyjde román znovu v elektronické verzi, pod původním názvem Borec odvedle a s novou obálkou od Marianne Nowicki.

Pokud jste nečetli Lásku k nakousnutí a zaujal vás Borec odvedle, anotaci si můžete přečíst zde: odkaz

 

03. 05. 2018  -   Ďáblova nevěsta v bestsellerech

Podle Svazu českých knihkupců a nakladatelů je Ďáblova nevěsta osmou nejprodávanější e-knihou v ČR za duben 2018! Mám z toho obrovskou radost a moc děkuji všem čtenářům!

 

Odkaz na žebříček:bit.ly/dablova-sckn

23. 04. 2018  -   Úspěchy Ďáblovy nevěsty

Díky vám mám za sebou úžasný týden! Ďáblova nevěsta se umístila v bestsellerech u všech mých hlavních prodejců. Moc vám děkuji za podporu! Bez vás by to nikdy nebylo. Po týdnu jsou výsledky následující: eBux.cz #3, eReading #6, Google Play #2, Palmknihy #11.

12. 04. 2018  -   Nový rozhovor

Na blogu KNIHAHA si můžete přečíst nový rozhovor. Dozvíte se například, co bylo nejtěžší na vydání první knihy, na čem právě pracuji a proč jsem se chtěl stát spisovatelem.

 

Odkaz: přečíst rozhovor

11. 04. 2018  -   25 % zdarma e-knihy Ďáblova nevěsta

Do vydání zbývá ještě pár dní, ale už teď můžete začít číst. Stáhněte si zdarma 25 % e-knihy Ďáblova nevěsta ve formátu ePub nebo PDF pro čtečky.

 

ePUB: stahuj

PDF: stahuj

02. 04. 2018  -   Předprodej e-knihy Ďáblova nevěsta

Historickou romanci Ďáblova nevěsta můžete získat za akční cenu 89 Kč v předprodeji na Google Play. Akce trvá až do 15. dubna.

 

Zakoupit se slevou

02. 04. 2018  -   Nově na Google Play

Mé e-knihy najdete nyní i na Google Play.

04. 03. 2018  -   Ďáblova nevěsta - nové vydání

Už příští měsíc vyjde upravené vydáné historické romance Ďáblova nevěsta. Raději upozorňuji, že pouze v elektronické verzi. Další informace budou brzy následovat.

25. 11. 2017  -   Co mě trápí...

Poslední dva týdny přemýšlím nad tím, že musím dostát svým závazkům. Takže... Věc, která mě trápí hodně, hodně, hodně, hodně dlouho... Nebylo asi těžké uhodnout, že? Ano, je to kniha Před soumrakem - pokračování Pádu noci. Facebook je mi svědkem, že nejpozději 31. října 2018 vyjde Před soumrakem v elektronické verzi.

 

06. 08. 2017  -   Vánoční zázraky - knižní novinka

Už 2. 10. vyjde knížka Vánoční zázraky, která obsahuje příběhy Táni Kubátové, Josefa Pepsona Snětivého a samozřejmě i mé "maličkosti".

 

Vánoce jsou časem splněných přání… a zázraků. A zázračná setkání nastanou i v životech hrdinů tohoto vánočního triptychu.

Pohledná a samostatná čtyřicátnice Šárka si v povídce Táni Kubátové Vánoční vyznání namlouvá, že je bez muže spokojená. Partnerské soužití se přece může ošklivě zvrtnout… Jenže tajemný Horal, jehož skutečné jméno nezná, se po několika letech znovu objeví na místě, kde by ho čekala ze všeho nejméně.

Také porodník Johnny, pocházející z Keni, se v povídce Josefa Pepsona Snětivého Tři králové o třetích Vánocích ani nenaděje, a vánoční překvapení se před ním zjeví přímo na sále Podolské porodnice, kde pracuje. Ačkoli svou práci miluje a na každé zrození se těší, tentokrát zatouží zmizet beze stopy. Na to je už ale pozdě…

A do třetice nečekané setkání: přitažlivá, ale osamělá Sandra v povídce Alexandra Stainfortha Holka ze Staromáku nevěří své sestře, že když si bude něco přát, opravdu se jí to splní. Dokud jí krásný nový kabátek nezničí roztržitý herec, který do ní vrazí na Staroměstském náměstí, aniž by tušil, že hraje hlavní roli nejen v populárním seriálu, ale i v Sandřiných představách.

26. 03. 2017  -   Další skvělá recenze

Venku je další skvělá recenze na Lásku k nakousnutí. :-) Moc za ni děkuji Ivett!

 

Jo, smála jsem se u knihy hodně. Tím pro mě činí perfektní čtení pro dobu, kdy se prostě fakt potřebujete zasmát. Kromě toho si pro nás autor připravil taky několik zvratů, které příběhem dokázaly docela zamávat, což jsem rozhodně taky uvítala. A celkově zkrátka nemůžu říct nic jiného, než že jsem si knihu naprosto užila. Dala mi přesně to, co jsem očekávala - skvělý, ale ne přeslazený romantický příběh se spoustou humoru, skvělých postav a hlavně - dokázala, abych se do příběhu úplně ponořila a na chvíli zapomněla na všechno ostatní. A to je na knize vždycky to nejlepší.

 

Celou recenzi si můžete přečíst zde: bookaholicskingdom.blogspot.cz

 

20. 03. 2017  -   Recenze

První recenze na Lásku k nakousnutí je tady! Moc za ni děkuji Darině Krejčí!

 

Tato kniha, kterou vám právě představuji, je pro mě obrovské překvapení. Čekala jsem nějakou lovestory, která bude probíhat "standardně" tak, jak to očekáváme. Ovšem...! Je to úplně jinak. :-)

Jasně, je to lovestory, ale vtipná, zamotaná, překvapující, zábavná.

 

Celou recenzi si můžete přečíst zde: darameganknihy.blogspot.cz

 

20. 03. 2017  -   Láska k nakousnutí jako e-kniha

Láska k nakousnutí vyšla konečně i v elektronické verzi. Zakoupit ji můžete třeba u těchto prodejců:

 

ebux.cz

eReading.cz

Palmknihy.cz

04. 02. 2017  -   Plány na rok 2017

Milí čtenáři,

 

rok 2017 začal pěkně hekticky a pěkně literárně. Na konci ledna vyšla v Nakladatelství ČAS má nová kniha Láska k nakousnutí, což je romantický příběh ze současnosti okořeněný špetkou humoru. Tuto knihu jsem vůbec neplánoval, zkrátka přišla z nenadání, jak zpívá Michal Hrůza. Doufám, že se Vám příběh workoholičky Laury bude líbit a užijete si s ní dobrodružství, které ji potká po vyhazovu…

 

Po dvou letech bloudění ode zdi ke zdi jsem se tak s nadšením vrátil k pravidelnějšímu psaní. Aktuálně připravuji několik příběhů.

 

Ten první je do nové vánoční knížky, kterou letos vydá Nakladatelství ČAS. Najdete v ní tři vánoční příběhy od tří autorů. Moje třetina bude opět ze současnosti a o lásku a šťastný konec Vás rozhodně nepřipravím.

 

Druhý už mám rozepsaný delší dobu. Historicko-romantický příběh Kráska a netvor bych rád dokončil letos, ale určitě to neberte jako závazné datum.

 

A třetí příběh, v tuto chvíli poslední, je opět romantická komedie ze současnosti.

 

29. 12. 2016  -   PF 2017

Milí čtenáři,

 

doufám, že se vám vánoční svátky vydařily podle vašich představ a prožili jste je v báječné atmosféře s rodinou.

 

Přeji vám krásný zbytek roku 2016 a úžasný rok 2017!

 

Novinky

1. ledna2021
PF 2021

Přeji vám šťastný rok 2021! 😀 Hlavně, ať jsme všichni zdraví - to ostatní už přijde samo. 😉 Nesmíme zapomínat, že zákon přitažlivosti pracuje nepřetržitě a čím víc pozitivní energie vyšleme, tím víc se nám jí vrátí. 😉

1. listopadu2020
Srážka - nová MM romance

Pro čtenáře Bosse a Alfa bosse! Dlouho slibovaná MM romance vyjde už 30. listopadu! Zatím pouze v elektronické verzi.

Zde je krátká upoutávka:

*Znáte ten pocit, když se vám začne dařit, a pak se během chvilky něco pokazí? Přesně to se stalo mně.

Dostal jsem nabídku, která přichází jednou za život, a o pár minut později jsem se octl pod autem jednoho arogantního týpka. Doufal jsem, že už ho nikdy neuvidím, ale osud s námi měl jiné plány.

Je namyšlený, drzý a vzteklý nejspíš na celý svět.

Nesnáším ho.

Zároveň nemůžu popřít, že mě přitahuje.

A potom, když se málem porveme, dojde k něčemu, co jsem vůbec nečekal…*

 

Předprodej je zahájen na Google Play, odkaz: http://bit.ly/srazka-predprodej

27. října2020
Nová e-kniha

Letošní rok byl hlavně ve znamení historických romancí, čímž jsem naprosto zanedbal své čtenáře MM romancí Boss a Alfa boss. Ale tak jednou jsem jako autor kandidoval, sliby musím plnit, i když jsem nad textem strávil víc času... Než během dalších dní odhalím detaily, chci vás upozornit na pár drobností:

1) Tea a Erika nečekejte.

2) Bohužel doba je taková, jaká je... Vydání bude aktuálně jen v elektronické verzi. Jsem šťastný, že alespoň prodejci e-knih fungují bez omezení.

3) Přichází doba Filipa a Maxe. A uvidíme, jak obstojí...

Užití cookies

Navštívíte-li webové stránky stainforth.cz a kteroukoli jejich subdoménu, jsou na nich v některých případech použity tzv. cookies.

Jedná se o tyto případy:

- Hlasujete v anketě: do cookies je poznamenáno, že jste hlasovali, abyste nemohli v téže anketě hlasovat znovu.

- Nakupujete v e-shopu: do cookies se zaznamenávají údaje z košíku i Vaše osobní údaje, které jsou po potvrzení nákupu opět smazány.

- Čtete články: do cookies se poznamená údaj o kliknutí na článek pro účely statistiky čtenosti článku.

Použití cookies můžete kdykoliv zakázat v nastavení svého internetového prohlížeče. Stránky pak budou fungovat stejně s výjimkou výše uvedených funkcí.
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 1. 1. 2021