Alexander Stainforth - spisovatel

Archiv novinek

11. 04. 2018  -   25 % zdarma e-knihy Ďáblova nevěsta

Do vydání zbývá ještě pár dní, ale už teď můžete začít číst. Stáhněte si zdarma 25 % e-knihy Ďáblova nevěsta ve formátu ePub nebo PDF pro čtečky.

 

ePUB: stahuj

PDF: stahuj

02. 04. 2018  -   Předprodej e-knihy Ďáblova nevěsta

Historickou romanci Ďáblova nevěsta můžete získat za akční cenu 89 Kč v předprodeji na Google Play. Akce trvá až do 15. dubna.

 

Zakoupit se slevou

02. 04. 2018  -   Nově na Google Play

Mé e-knihy najdete nyní i na Google Play.

10. 03. 2018  -   Plány pro rok 2018

V nové sekci "Připravuji" najdete kompletní přehled chystaných románů na rok 2018 a 2019. Podívat se můžete zde: zobrazit přehled

04. 03. 2018  -   Ďáblova nevěsta - nové vydání

Už příští měsíc vyjde upravené vydáné historické romance Ďáblova nevěsta. Raději upozorňuji, že pouze v elektronické verzi. Další informace budou brzy následovat.

25. 11. 2017  -   Co mě trápí...

Poslední dva týdny přemýšlím nad tím, že musím dostát svým závazkům. Takže... Věc, která mě trápí hodně, hodně, hodně, hodně dlouho... Nebylo asi těžké uhodnout, že? Ano, je to kniha Před soumrakem - pokračování Pádu noci. Facebook je mi svědkem, že nejpozději 31. října 2018 vyjde Před soumrakem v elektronické verzi.

 

06. 08. 2017  -   Vánoční zázraky - knižní novinka

Už 2. 10. vyjde knížka Vánoční zázraky, která obsahuje příběhy Táni Kubátové, Josefa Pepsona Snětivého a samozřejmě i mé "maličkosti".

 

Vánoce jsou časem splněných přání… a zázraků. A zázračná setkání nastanou i v životech hrdinů tohoto vánočního triptychu.

Pohledná a samostatná čtyřicátnice Šárka si v povídce Táni Kubátové Vánoční vyznání namlouvá, že je bez muže spokojená. Partnerské soužití se přece může ošklivě zvrtnout… Jenže tajemný Horal, jehož skutečné jméno nezná, se po několika letech znovu objeví na místě, kde by ho čekala ze všeho nejméně.

Také porodník Johnny, pocházející z Keni, se v povídce Josefa Pepsona Snětivého Tři králové o třetích Vánocích ani nenaděje, a vánoční překvapení se před ním zjeví přímo na sále Podolské porodnice, kde pracuje. Ačkoli svou práci miluje a na každé zrození se těší, tentokrát zatouží zmizet beze stopy. Na to je už ale pozdě…

A do třetice nečekané setkání: přitažlivá, ale osamělá Sandra v povídce Alexandra Stainfortha Holka ze Staromáku nevěří své sestře, že když si bude něco přát, opravdu se jí to splní. Dokud jí krásný nový kabátek nezničí roztržitý herec, který do ní vrazí na Staroměstském náměstí, aniž by tušil, že hraje hlavní roli nejen v populárním seriálu, ale i v Sandřiných představách.

26. 03. 2017  -   Další skvělá recenze

Venku je další skvělá recenze na Lásku k nakousnutí. :-) Moc za ni děkuji Ivett!

 

Jo, smála jsem se u knihy hodně. Tím pro mě činí perfektní čtení pro dobu, kdy se prostě fakt potřebujete zasmát. Kromě toho si pro nás autor připravil taky několik zvratů, které příběhem dokázaly docela zamávat, což jsem rozhodně taky uvítala. A celkově zkrátka nemůžu říct nic jiného, než že jsem si knihu naprosto užila. Dala mi přesně to, co jsem očekávala - skvělý, ale ne přeslazený romantický příběh se spoustou humoru, skvělých postav a hlavně - dokázala, abych se do příběhu úplně ponořila a na chvíli zapomněla na všechno ostatní. A to je na knize vždycky to nejlepší.

 

Celou recenzi si můžete přečíst zde: bookaholicskingdom.blogspot.cz

 

20. 03. 2017  -   Recenze

První recenze na Lásku k nakousnutí je tady! Moc za ni děkuji Darině Krejčí!

 

Tato kniha, kterou vám právě představuji, je pro mě obrovské překvapení. Čekala jsem nějakou lovestory, která bude probíhat "standardně" tak, jak to očekáváme. Ovšem...! Je to úplně jinak. :-)

Jasně, je to lovestory, ale vtipná, zamotaná, překvapující, zábavná.

 

Celou recenzi si můžete přečíst zde: darameganknihy.blogspot.cz

 

20. 03. 2017  -   Láska k nakousnutí jako e-kniha

Láska k nakousnutí vyšla konečně i v elektronické verzi. Zakoupit ji můžete třeba u těchto prodejců:

 

ebux.cz

eReading.cz

Palmknihy.cz

04. 02. 2017  -   Plány na rok 2017

Milí čtenáři,

 

rok 2017 začal pěkně hekticky a pěkně literárně. Na konci ledna vyšla v Nakladatelství ČAS má nová kniha Láska k nakousnutí, což je romantický příběh ze současnosti okořeněný špetkou humoru. Tuto knihu jsem vůbec neplánoval, zkrátka přišla z nenadání, jak zpívá Michal Hrůza. Doufám, že se Vám příběh workoholičky Laury bude líbit a užijete si s ní dobrodružství, které ji potká po vyhazovu…

 

Po dvou letech bloudění ode zdi ke zdi jsem se tak s nadšením vrátil k pravidelnějšímu psaní. Aktuálně připravuji několik příběhů.

 

Ten první je do nové vánoční knížky, kterou letos vydá Nakladatelství ČAS. Najdete v ní tři vánoční příběhy od tří autorů. Moje třetina bude opět ze současnosti a o lásku a šťastný konec Vás rozhodně nepřipravím.

 

Druhý už mám rozepsaný delší dobu. Historicko-romantický příběh Kráska a netvor bych rád dokončil letos, ale určitě to neberte jako závazné datum.

 

A třetí příběh, v tuto chvíli poslední, je opět romantická komedie ze současnosti.

 

29. 12. 2016  -   PF 2017

Milí čtenáři,

 

doufám, že se vám vánoční svátky vydařily podle vašich představ a prožili jste je v báječné atmosféře s rodinou.

 

Přeji vám krásný zbytek roku 2016 a úžasný rok 2017!

Právě vyšlo

Připravuji

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 19. 5. 2018